Top 10 Buchstützen Transparent – Podpórki do książek

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. INNÔPLUS

#ad

Dla dzieci, metalowa, CD, podpórka na książki, kolor czarny, niewidoczny regał na książki, Podpórka do książek, na segregatory, na regał, 3 pary, stopery do książek, DVD

#ad
INNÔPLUS #ad - Powlekana proszkowo powierzchnia jest gładka i nierdzewna. Piękne wzornictwo i wspaniały prezent: innôplus elegancka i prosta konstrukcja podpórki do książek do biura, szkoły. Podpórka na książki utrzymuje książki w czystości i jednocześnie służy jako wspaniała dekoracja.

Lekko zaokrąglone narożniki nie rysują palców ani książek. Idealnie nadaje się do szkoły, biura, domu itd. WytrzymaŁy i wytrzymaŁy materiaŁ : wykonany z wytrzymałego metalu z zaawansowaną technologią, aby utrzymać duże i ciężkie książki w porządku i pionie, wystarczająco mocny, trwały i trwały, trudny do zginania. Wyprodukowano z wytrzymałego metalu z zaawansowaną technologią, oraz trudne do zginania. Antypoślizgowa konstrukcja z pianki: 4 antypoślizgowe podkładki piankowe na spodzie każdej podpórki na książki, które są dekoracyjne, aby zapobiec ślizganiu się podpórek na książki, umożliwiają przesuwanie książek bez zarysowania biurka.

Wytrzymałe podpórki na książki z metalu: rozmiar części podpórki na książki wynosi 12 x 9 x 17, 5 cm. Idealnie nadaje się do dużych książek, wystarczająco mocne, aby utrzymać książki w czystości i pionie, płyt DVD, gier wideo lub płyt CD. Wspaniały prezent dla miłośników czytania i książek. Najlepsza pomoc w przechowywaniu: pomaga sortować i uporządkować książki, dzięki czemu Twoje biurko wygląda schludnie i schludnie.
MarkaINNÔPLUS #ad
ProducentINNÔPLUS #ad
Wysokość7.09
Długość1.18
Szerokość4.72
Numer częściB-3
ModelB-3

2. Alco-Albert

#ad

Podpórki do książek 85 x 140 x 140 mm, czarne, 2 sztuki, ALCO-Albert 4301-11

#ad
Alco-Albert #ad - Z metalu. Wymiary 85 x 140 x 140 mm. Nadaje się również do katalogów i segregatorów. Powlekana proszkowo. Dwie czarne podpórki do książek.
MarkaAlco-Albert #ad
ProducentAlco #ad
Wysokość5.51
Długość3.35
Szerokość0.55
Numer części4301-11
Model4301-11

3. Alco-Albert

#ad

Alco-Albert 4302 11 podpórek na książki z metalu, 1 para, czarne, kolor, wymiary: 125 x 140 x 140 mm

#ad
Alco-Albert #ad - Nadaje się również do katalogów i segregatorów. Zaokrąglone rogi. Nadaje się do płyt DVD. Bardzo stabilny. Powlekane proszkowo w kolorze czarnym.
MarkaAlco-Albert #ad
ProducentAlco #ad
Wysokość5.51
Długość5.12
Szerokość5.51
Numer części4302-11
Model4302-11
Gwarancja-.

4. Maul

#ad

Maul podpórka do książek, metalowa, srebro

#ad
Maul #ad - Metalowa podpórka do książek z wysokiej jakości błyszczącą powierzchnią i zaokrąglonymi narożnikami. Idealnie nadaje się do postawienia na biurku, szafie lub regale.

W każdym produkcie maul kryje się doświadczenie niemieckiego przedsiębiorstwa rodzinnego z 110-letnią historią. Czymy zrównoważony rozwój i nowe technologie z funkcjonalnością i rzemiosłem. Bardzo gruby materiał o grubości 0, 8 mm gwarantuje wysoką stabilność i nośność podpórki na książki. Wysokość 14 cm i szerokość 12 cm, nadaje się do prawie wszystkich książek. Dzięki eleganckiemu kształtowi podpórka optymalnie dopasowuje się do regału na książki i nadaje się szczególnie do książek średniej wielkości, DVD, płyt CD lub Blue-Ray. Dzięki ponadczasowemu wzornictwu podpórka ma wszechstronne zastosowanie w biurach, bibliotekach, szkołach lub w domu.
MarkaMaul #ad
ProducentMaul #ad
Wysokość5.51
Długość5.51
Waga0.48
Szerokość4.72
Numer części3506295
Model3506295
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

5. Maul

#ad

Maul podpórki do książek z akrylu wysokiej jakości, biały 10 x 10 x 13 cm

#ad
Maul #ad - Wykonana z materiałów o niskiej zawartości szkodliwych substancji, nadaje się do recyklingu, pasuje do wszystkich akrylowych produktów firmy Maul.

Zastosowanie materiału o grubości 3 mm gwarantuje wysoką stabilność podpórki i jej wytrzymałość na obciążenia. Idealnie nadaje się do książek kucharskich. Dzięki zastosowaniu przezroczystego akrylu książki nie są zasłonięte przez podpórkę. Cięte krawędzie zdecydowanie ułatwiają wsuwanie podpórki pod książki. Wysokiej jakości podpórka do książek z błyszczącą powierzchnią, zaokrąglonymi narożnikami i bez ostrych krawędzi.
MarkaMaul #ad
ProducentJakob Maul GmbH #ad
Wysokość3.94
Długość5.12
Waga0.18
Szerokość3.94
Numer części3513505
Model3513505
Gwarancja2 jahre garantie.

6. HUAD

#ad

DVD, 64 x 94 x 125 mm 8 sztuk czarne, 4 pary podpórek na książki HUAD wysokiej jakości metalowe podpórki do książek, magazynów

#ad
HUAD #ad - Jeśli więc masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami, wspieramy pełny zwrot pieniędzy i wymianę w ciągu 12 miesięcy. Konstrukcja w kształcie litery t sprawia, że podpórka jest stabilniejsza, może pomieścić więcej książek. Idealnie nadaje się do przechowywania i klasyfikowania książki.

Spraw, aby twój pokój był uporządkowany: ta podpórka na książki jest cienka i mała, nie dodaje widocznej masy do biurka lub półek. Wysokiej jakości stal nierdzewna sprawia, niełatwa do zginania. 1 rok obsługi klienta: staramy się oferować każdemu klientowi lepsze produkty i doświadczenia. Konstrukcja z zaokrąglonymi narożnikami nie uszkodzi dłoni. Antypoślizgowe podpórki do książek: trzy małe pianki na dolnych końcach podpórki do książek utrzymują metalowe podpórki na książki w pozycji bez przesuwania się i nie rysują biurka i półek.

Elektrostatyczny spray do powierzchni zapewnia większą stabilność i trwałość. W takim razie można łatwo znaleźć żądaną książkę. Funkcjonalne podpórki do książek: dzięki tej wytrzymałej podpórce na książki możesz tworzyć książki, czasopisma, w szkole, w bibliotece, płyty CD, filmy, książki kucharskie i inne rzeczy w domu, DVD, w klasie, na biurku lub na półce. Gruba konstrukcja i niewielki rozmiar, że podpórka na książki jest bardziej stabilna i trwała, idealny do książek.
MarkaHUAD #ad
ProducentHuaD #ad
Wysokość4.92
Długość3.7
Szerokość2.52
Numer częściFK541

7. Alco-Albert

#ad

Wymiary 85 × 140 × 140 mm, kolor biały, 2 sztuki, Alco 4301-10 metalowa podpórka do książek

#ad
Alco-Albert #ad - Z metalu. Powlekana proszkowo. 85 x 140 x 140 mm. Ok. Nadaje się również do katalogów i segregatorów. Dwie białe podpórki do książek.
MarkaAlco-Albert #ad
ProducentAlco #ad
Wysokość5.51
Długość3.35
Waga0.79
Szerokość0.55
Numer części4301-10
Model4301-10

8. Maul

#ad

Metalowa, Maul wąska podpórka do książek, biały

#ad
Maul #ad - Bardzo gruby materiał o grubości 0, 8 mm gwarantuje wysoką stabilność i nośność podpórki na książki. Idealnie nadaje się do postawienia na biurku, szafie lub regale. Metalowa podpórka do książek o wysokiej jakości, odpornej na zarysowania błyszczącej powierzchni i zaokrąglonych narożnikach.

W każdym produkcie maul kryje się doświadczenie niemieckiego przedsiębiorstwa rodzinnego z 110-letnią historią. Wysokość 14 cm i szerokość 8, 5 cm, nadaje się do prawie wszystkich książek. Dzięki eleganckiemu kształtowi podpórka optymalnie dopasowuje się do regału na książki i nadaje się szczególnie do małych i średnich książek, DVD, płyt CD lub Blue-Ray.

Czymy zrównoważony rozwój i nowe technologie z funkcjonalnością i rzemiosłem. Dzięki ponadczasowemu wzornictwu podpórka ma wszechstronne zastosowanie w biurach, bibliotekach, szkołach lub w domu.
MarkaMaul #ad
ProducentJakob Maul GmbH #ad
Wysokość5.59
Długość5.59
Waga0.32
Szerokość3.35
Numer części3501002
Model3501002
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

9. INNÔPLUS

#ad

Na segregatory, metalowa, obciążniki do książek, dla dzieci, na regał, 1 para, niewidoczny regał na książki, Podpórka do książek, kolor biały, podpórka na książki, uchwyt na książki, CD, stopery do książek, DVD

#ad
INNÔPLUS #ad - 18 cm x głęb. Idealny do organizacji książek, które chcesz ustawić w miejscu pracy, czasopism lub innych elementów, DVD, w domu, płyt CD, w biurze lub w szkole. Eleganckie, jedyne w swoim rodzaju wzornictwo podkreśla jedyne w swoim rodzaju nowoczesne piękno.

Wymiary całkowite: wys. Antypoślizgowa konstrukcja: w przeciwieństwie do normalnych króćców książek jest zaprojektowany z antypoślizgowymi wyściełanymi podstawkami, które są przymocowane do stopy, dzięki czemu można opierać o dowolną liczbę książek o wyciągnięte ramię bez zsuwania się. Powlekana proszkowo powierzchnia jest gładka i nierdzewna. Idealny prezent - rozmiar: dobrze sprawdza się w biurze, gabinecie, salonie, sypialni, a nawet w kuchni na książki kucharskie. Wszystkie metalowe konstrukcje sprawiają, że podpórki na książki są trwałe do dużych i ciężkich książek. 12 cm.
MarkaINNÔPLUS #ad
ProducentINNÔPLUS #ad
Numer częściW-1
ModelW-1

10. N\C

#ad

Papier listowy, proste stoły, dla dzieci, żelazne książki, NC Podpórki do książek dla dzieci, słoń, 1 para, zwierzę, kreatywne książki, 19 x 12 cm różowe

#ad
N\C #ad - Twoje dziecko je lubi, a książki nie spadają z regału. Materiał: wykonany z wytrzymałego, widocznego metalu. Utrzymuje czasopisma, książki i katalogi w porządku na półkach i wszystkie w zasięgu wzroku. Są słodkie i wytrzymałe. Piękne podpórki do pokoju dziecięcego. Antypoślizgowe podkładki mają dobrą przyczepność i mogą utrzymać wysokie książki. Uroczy słoń podpórka do książek dla dzieci.
MarkaN\C #ad
ProducentN\C #ad
Wysokość7.48
Długość4.72
Szerokość4.72
Numer częściSLFJ
ModelSLFJ